Zapowiedzi Biumi-m
8 maja 13
6 +1

Witajcie!

Witajcie,

Postanowiłam, że uruchomię stronę we środę 8 maja 2013 o godzinie 20.00.

Dziś rano przypomniałam sobie, że 8 maja to święto położnych! 🙂
Wszystkim położnym życzę spełnienia i radości!

Niezmiernie z tego powodu się ucieszyłam.
Pomyślałam, że to idealna data do rozpoczęcia mojej nowej działalności.

Zapisałam ją w kalendarzu:

Zapowiedzi Biumi Zapowiedzi Biumi 2

Już od dawna chodził za mną pomysł indywidualnej Szkoły Rodzenia, spotkań z rodzicami maluszków oraz nauki Masażu Shantala 🙂 Pragnę przekazać rodzicom, że mogą spędzać z dzieckiem cudowne chwile. Czasami o tym się zapomina kiedy ma się wrażenie, że w kółko powtarza się te same czynności.  Gdy rodzice oswajają się z nową sytuacją i zaczynają rozumieć małego człowieka otwierają się na nowe aktywności. Idealnym spędzaniem czasu z maluszkiem oprócz przytulania, śpiewania jest Masaż Shantala.

Staram się być przewodnikiem po sprawach ciąży, porodu, karmienia piersią oraz noworodka. Maluszki są mi najbliższe, to z nimi i ich rodzicami mam codziennie kontakt 🙂 Inspirują mnie do dalszego działania! Dzięki informacjom zwrotnym wiem, że to co robię ma sens.

Jeśli potrzebujesz przewodnika, kogoś kto Ci podpowie, poradzi oraz pomoże, to napisz do mnie lub zadzwoń, umówimy się na spotkanie 🙂

Chcę przybliżyć Ci historię niezwykłej położnej Stanisławy Leszczyńskiej, która urodziła się 8 maja 1896. Żyła w czasach II wojny światowej i jej rodzina pomagała żydom z łódzkiego getta. Za okazanie tej pomocy trafiła do niemieckiego obozu koncentracyjnego  Auschwitz II (Birkenau). Tam pełniła funkcję położnej i przyjęła na świat ok. 3000 dzieci. Napisała książkę: „Raport położnej z Oświęcimia”.  Była niezwykłą położną. Zmarła 11 marca 1974 roku na nowotwór. W 1992 roku został powołany Trybunał do spraw kanonizacji Stanisławy Leszczyńskiej.

———-
Dziękuję za zawitanie na moją stronę.

Mam nadzieję, że do zobaczenia 🙂

Blog powstał, żebym miała z Wami kontakt 🙂 Choć możecie znaleźć mnie też na innym blogu.

Z pozdrowieniami,
Położna Kasia

  1. Ciesze sie ze znalazlem twoja strone, teraz jestem tu stalym czytelnikiem, tylko troche ciezko bylo ja znalezc w google na podana fraze, trzeba ja lepiej wypozycjonowac. Podepnij sobie ja do systemu wymiany linkow i masz pozycjonowanie za darmo, ruch powinienen ci wzrosnac kilkakrotnie jak wbijesz sie na pierwsza strone google.
    Wpisz sobie w google – seo stronka z seo poradami – tu jest wszystko opisane, napewno ci sie przyda
    pozdroDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Umów się

Popularne tematy

Witajcie! Nie mam pokarmu O masażu Shantala dla niemowląt Ćwiczenia w ciąży Relacja z konferencji Narodzin bez przemocy Karmienie piersią – szacunkiem do natury Szkolenie – Aktywne 9 miesięcy VI Kongres w Poznaniu I Konferencja Bliskości

Zapraszam:

W Warszawie:

Tagi