O Biumi

Witaj,

Nazywam się Kasia Płaza Piekarzewska jestem:

Na co dzień pracuję z noworodkami i ich rodzicami w szpitalu, jestem wydawcą portalu ZapytajPolozna.pl i współautorką przydatnych dla rodziców Dzienniczków Brioko.

Biumi powstało z myślą o maluszkach i ich rodzicach. Ponieważ zarówno czas oczekiwania, jak i chwila narodzin oraz okres karmienia piersią są niezwykle emocjonujące.

Biumi  jest idealne  dla „świeżo upieczonych rodziców”, którzy bywają zagubieni pośród tysięcy informacji. Zadanie jakie sobie postawiłam, to sprawić by rodzice uwierzyli w swoje kompetencje. Dzięki kilku poradom poczują się pewniej w nowej roli i zaczyną sami poszukiwać skutecznych metod. Dla mnie doradzanie „świeżo upieczonym rodzicom” jest niezwykle satysfakcjonujące i napełniające radością. Słowo dziękuję dodaje mi skrzydeł, o czym wiedzą znający mnie rodzice i znajomi! 🙂

Wcześniej wspomniałam, że tworzę portal zapytajpolozna.pl, prowadzę m.in. kurs internetowy o ciąży, porodzie i macierzyństwie. Dzięki kursantkom zrozumiałam, że niektórzy potrzebują rozmowy i zgłębiania tematów, które konkretnie ich interesują. Kurs obrałam w ramy podstawowych informacji. Natomiast na konsultacjach indywidualnych z położną będzie można rozwinąć wybrane zagadnienia czy też przećwiczyć kąpiel noworodka, przewijanie, ubieranie i rozbieranie maluszka.

Dziecko powoduje, że czas się na chwilę zatrzymuje. Popadamy w zachwyt nad małym człowiekiem. Natomiast noworodek i kilkutygodniowe dziecko z reguły potrzebuje do szczęścia miłości, przewinięcia, nakarmienia i spania. Masaż Shantala jest idealnym rozwiązaniem na spędzenie czasu z maluszkiem. Malutkie dziecko będzie zachwycone, że może popatrzeć na mamę, która kołysze się w rytm muzyki i go masuje. On zaś odpowie uśmiechem, a z czasem gaworzeniem. Bywa, że dzieci w trakcie masażu odpływają w objęcia Morfeusza. Masaż Shantala można wykonywać przez wiele miesięcy natomiast dziecko które zacznie raczkować, nauczy się przemieszczać może skracać czas masażu, chcąc podziwiać inne rzeczy. Stąd im szybciej zaczniemy tym dłużej nacieszymy się masażem.

W dniach 20.10. 2014 do 10.11.2014 przebywam na urlopie. Na wszystkie maile i sms-y odpowiem po powrocie.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą, zadawania pytań i umawiania,
Kasia Płaza-Piekarzewska

P.S.: Dojeżdżam na terenie Warszawy.

Umów się

881 766 777

biuro@biumi.pl

Dojazd na terenie Warszawy (Wilanów, Ursynów, Mokotów, Praga Południe) O inną dzielnice zapytaj.